KONST / Litografier / Färglitografi 12644230

nr 1264 4230

Franco Costa

(f. 1934), Italien

Färglitografi, "Never more Holocaust". Signerad, numrerad 84/200. Motivet: 69x100 cm

Franco Costa, född 1934, italiensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 juli 2019
kl 20:50:06

Franco Costa

Läs mer om Franco Costa